Billegős négyszögesőztető kerti szórófej műanyag karos 15 l/min

   A billegős, billenő vagy bólogató négyszögesőztető kerti szórófejeket egyszerűen csatlakoztathatjuk kerti tömlőnkre. A billenőkaros esőztető szórófej normál kuplungcsatlakozóval vásárolható meg, mely bármelyik szabványos tömlőcsatlakozóhoz, gyorscsatlakozóhoz (normál) illeszthető.

   A bólogató kerti esőztető szórófej lehet műanyagkaros vagy fémkaros, mindkettő esetében többféle öntözési kép, szóráskép állítható be. Vízfogyasztásuk 15-16 l/min, az öntözött terület nagysága 170-190 m2.

   Egy kis praktikával és némi ráfordítással a billegős kerti szórófej automatizálható is. Vásároljunk hozzá 1 vagy 2 körös (zónás) AMICO kerti csapra szerelhető öntözésvezérlő automatikát és már kész is kertünk automata öntözése.

A 16 lyukas műanyag és fém kar tisztítható,
egyenletes öntözés jellemzi, ajánlott nyomástartomány 2-4bár.

 

Megrendelem a Webáruházban

 

Műanyagkaros billegős négyszögesőztető kerti szórófej:

Billegős esőztető műanyag karos 15l/percMűanyagkaros négyszögesőztető szórófej

– Csatlakoztatás: kuplungcsatlakozó (normál szabvány)

– Vízfogyasztás: 11-15 l/min

Állítható öntözési alakzat, szóráskép

– Öntözött terület: max. 170m2

– Öntözési alakzat: téglalap alapterület

– Műanyag kar lyukszám: 16db

– Nyomás: 2-4bár

– Tisztítható

Olcsó és tartós kerti esőztető szórófej

 

 

Műanyagkaros billegős négyszögesőztető kerti szórófej árak